Sıcak yaz günlerinde ve soğuk kış akşamlarında bizi kurtaran klimaların bazı bakım ve servis ihtiyaçları olmaktadır. Bu bakım ve temizliğin yapılabilmesi için elinizde buna uygun basınçlı su püskürtücü ve temizleme kimyasalları olması gerekmektedir. Bu sebeple klimanın bakımını evde kendiniz yapmanız mümkün değildir. Yılda 1 kez bakım ve temizliği yaptırılmış klima, bakım yaptırılmamış klimaya oranla %10 daha az elektrik harcar. Klima bakımı ve servisi düzenli yaptırılan Arçelik klimanızı, yıllar boyunca ilk gün ki gibi problemsiz olarak kullanabilirsiniz.

İzmir’de Balçova, Buca, Karabağlar, Konak, Bornova, Karşıyaka, Gaziemir gibi birçok ilçesine ve semtine hızlı klima servis hizmetimiz bulunmaktadır. İzmir’in semtlerine müşterilerimizin bulunduğu yerde mobil hizmet sunmaktayız. Bunun dışında yer tipi ve tavan tipi bakım veya onarım işlemi detaylı olacak klimalar, servis merkezimize götürülerek detaylı olarak bakımı yapılır.

İzmir Arçelik klima servisi olarak müşterilerimize hızlı ve kaliteli servisi bir borç bilmekteyiz. Arçelik Klima servisi hizmetimiz sırasında Evaporatör ve kondenserin, özel ısı eşanjör deterjanı veya basınçlı su yardımı ile ilk gün ki kadar temiz çalışmasını sağlarız. Klima Gaz basıncı kontrol edilerek eksik gaz yenisiyle tamamlanır ve gaz basıncı problemlerinden kaynaklanan ısıtma/soğutma problemleri giderilir. Ayrıca tüm elektrik bağlantı soketleri kontrol edilerek olası problemlere karşı önlem alınır. Klima fanı, pervanesi ve kanatçığı temizlenerek ses ve görüntü olarak müşteri memnuniyetini sağlarız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>